Publications Office of the EU
Nábor služby komplexní údržby tepelných zařízení, kontroly a prevence legionel a deratizace, dezinfekce a dezinfekce v pečovatelských centrech starších osob Trabada, Meira, Pol, Castroverde, A Fonsagrada, Pedrafita do Cebreiro, Navia de Suarna, Ribas de Sil a Ribadeo. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nábor služby komplexní údržby tepelných zařízení, kontroly a prevence legionel a deratizace, dezinfekce a dezinfekce v pečovatelských centrech starších osob Trabada, Meira, Pol, Castroverde, A Fonsagrada, Pedrafita do Cebreiro, Navia de Suarna, Ribas de Sil a Ribadeo.

  • Zveřejněno
    21/05/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Lugo
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES112 Lugo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
510,588.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
2025/CON_02/000049
Popis

Předmět zakázky je specifikován v technických specifikacích (dále jen PPT) pro tuto výzvu k podávání nabídek se společností CSV: IV7SYIKTPVB5TCXSC5AE4FQ6KM

Metoda podání
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=%2FBFIXIUBJzBxseVhcqrkhw%3D%3D
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=%2FBFIXIUBJzBxseVhcqrkhw%3D%3D
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/06/2025 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Ampliación gratuíta nº personas destinatarias de la formación del personal..
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: price
Popis: Oferta económica.
Váha (procenta, přesně) : 95
Odhadovaná hodnota
510,588.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.