Publications Office of the EU
Česko-Brno: Diagnostické ultrazvukové přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Brno: Diagnostické ultrazvukové přístroje

  • Zveřejněno
    26/05/2021
  • Lhůta
    22/06/2021
  • Otevírání nabídek
    22/06/2021
  • Udělení zakázky
    19/08/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Místo plnění
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33124120 Diagnostické ultrazvukové přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,480,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,327,500.00 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
29/2021
Popis

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání dvou UZV přístrojů.
Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Veřejná zakázka je rozdělená na 2 samostatné části:
Část 1: Přístroj ultrazvukový diagnostický pro plastickou chirurgii;
Část 2: Přístroj ultrazvukový diagnostický nejvyšší třídy pro urologii.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/06/2021 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.