Publications Office of the EU
PL-Konin: Přístroje pro podporu funkce ledvin - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PL-Konin: Přístroje pro podporu funkce ledvin

  • Zveřejněno
    16/02/2011
  • Lhůta
    25/03/2011
  • Otevírání nabídek
    25/03/2011
  • Udělení zakázky
    26/04/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33181000 Přístroje pro podporu funkce ledvin
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
185,185.19 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
WSZ-FZ-3/2011
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych do hemodializ (5 pakietów).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2011 11:00
Místo plnění
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.