Publications Office of the EU
„Výživová služba pro přípravu a dodávku celodenních jídel v kuchyni dodavatele pro pacienty, kteří dostávají 24hodinovou zdravotní péči ve WSZPZOZ v Gostynin-Zalesie, Středisko duševního zdraví – pobočky: III C, V C, VI C a denní psychiatrická jednotka“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Výživová služba pro přípravu a dodávku celodenních jídel v kuchyni dodavatele pro pacienty, kteří dostávají 24hodinovou zdravotní péči ve WSZPZOZ v Gostynin-Zalesie, Středisko duševního zdraví – pobočky: III C, V C, VI C a denní psychiatrická jednotka“

  • Zveřejněno
    04/08/2025
  • Lhůta
    10/09/2025
  • Otevírání nabídek
    10/09/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL923 Płocki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55321000 Příprava jídel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SZP.26.6.2025.PN.MJ.PG
Popis

1. Předmětem této smlouvy je poskytování služeb spočívajících v přípravě celodenních pokrmů připravených na základě kuchyně zhotovitele pro pacienty, kteří využívají 24hodinové zdravotnické služby v zemském nezávislém oddělení veřejné zdravotní péče pojmenovaném po prof. Eugeniuszi Wilczkowském v Gostyninu, a v jejich dodání veřejnému zadavateli (dále jen: WSZPZOZ Gostynin-Zalesie, Středisko duševního zdraví – pobočky: III C, V C, VI C a denní psychiatrické oddělení, za předpokladu, že denní psychiatrické oddělení bude používat pouze obědy a výživové doplňky v souladu s předpoklady stravy. 2. V rámci této smlouvy se dodavatel zavazuje poskytnout veřejnému zadavateli službu spočívající v přípravě a dodání celodenních jídel připravených na základě kuchyně dodavatele pro pacienty, kteří dostávají 24hodinovou zdravotní péči ve WSZPZOZ v Gostynin-Zalesie, Středisku duševního zdraví – pobočkách: III C, V C, VI C a Daily Psychiatric Branch s tím, že Daily Psychiatric Branch bude používat pouze obědy a výživové doplňky v souladu s předpoklady stravy, pomoc při vykládání vozíků, mytí a dezinfekci nádob GN a termoportů v prostorách dodavatele samostatně a sběr a likvidaci nutričního odpadu s náležitou péčí, platnými právními předpisy, zdravotními a bezpečnostními předpisy a sanitárními a epidemiologickými předpisy v souladu se smlouvou, která tvoří přílohu 2 tohoto PTS, která je její nedílnou součástí, formulář nabídky dodavatele, který tvoří přílohu 1 tohoto PTS / přílohu 4 smlouvy, která je její nedílnou součástí, a tento PTS spolu s veškerým obsahem s výjimkou příloh 2-8. 3. Předmět této smlouvy uvedený v odst. 1 této kapitoly se vztahuje na povinnosti dodavatele, mezi něž patří: 1) příprava a dodání do poboček objednatele uvedených v odstavci. 5 této kapitoly jídel s ohledem na základní, snadno stravitelnou, nízkotučnou, nízkocholesterolovou, bezmléčnou, nízkoproteinovou, vegetariánskou stravu včetně 3 jídel denně: snídaně, obědy a večeře a diety: diabetická, s omezením látek stimulujících sekreci žaludku, redukční, s vysokým obsahem bílkovin, s nízkým obsahem tuku - pankreatická, vysokokalorická, kalorická šťáva s přihlédnutím k 5 jídlům denně, tj.: snídaně, oběd, večeře, 2. snídaně, čaj a navíc noční jídlo v diabetické stravě, 7 dní v týdnu dvakrát denně (tj.: snídaně a II snídaně 7:30-8:15 a oběd, odpolední čaj a večeře 12:45-13:30), v termosystému, tj. za použití specializovaných, certifikovaných termoportů, nádob GN nebo ekvivalentu, zajišťujících udržování optimální teploty a kvality jídel při přepravě z kuchyně dodavatele; 2) příprava a dodávání jídel psychiatrické denní pobočce ve formě oběda, s přihlédnutím ke stravě uvedené v odst. 3 bodě 1 této kapitoly, po dobu 5 pracovních dnů v týdnu, s výjimkou svátků a státních svátků, jednou denně (tj.: oběd 12:45 - 13:30), v termosystému, tj. za použití specializovaných, certifikovaných termoportů, GN kontejnerů nebo ekvivalentů, zajišťujících udržování optimální teploty a kvality pokrmů při přepravě z kuchyně zhotovitele; 3) provádění předmětu této objednávky, uvedeného v této kapitole, v množstvích vyplývajících z počtu hospitalizovaných pacientů objednávající strany, s přihlédnutím k požadavkům objednávající strany a dietním doporučením, s tím, že skutečné množství jídel objednaných objednávající stranou bude vyplývat z aktuálních potřeb objednávající strany v závislosti na měnícím se počtu pacientů na jednotlivých pobočkách WSZPZOZ v Gostyninu - Zalesie, Středisku duševního zdraví - pobočkách: III C, V C, VI C a psychiatrická denní pobočka, s výhradou oddílu 4 smlouvy, který je přílohou 2 uvedené zóny volného obchodu; 4) plnění této smlouvy s četností dle následujícího harmonogramu: a) snídaně (2. snídaně) v hodinách. 7:30-8:15 (2. snídaně se snídaní); b) oběd (odpoledne), večeře 12:45-13:30 (odpoledne, večeře a noční jídlo dodávané s obědem) 5) příprava jídel na základě vlastní kuchyně; 6) zaměstnání specialisty na výživu a dietetiku; 7) používání pouze prvotřídních výrobků pro výrobu pokrmů a podávání jídel ze současné výroby v souladu se zásadami systému analýzy rizik a kritických kontrolních bodů HACCP a umožnění objednateli právo kontrolovat záznamy v tomto ohledu a kontrolu kvality výrobků, jakož i přístup k dokumentům identifikujícím nákupy a dodavatele, s tím, že minimální denní náklady na výrobky nezbytné pro přípravu jídel potvrzené dokladem o nákupu by měly činit nejméně 51 % ceny celého denního jídla; 8) zajištění požadované teploty dodaných jídel objednateli, tj.: a) snídaně: polévka (750 C), nápoj (800 C); Oběd: polévka (750 C), II. pokrm 630 C, půda/maska/ krupice 630 C, saláty/cukry (40 C); Večeře: teplé pokrmy 630 C; 9) dodání jídel uvedených v této kapitole, a to nejpozději do dvou hodin od jejich přípravy, připravených podle předem dohodnutého jídelníčku, hmotnosti a výhřevnosti, s tím, že dodavatel uzavře tato ujednání s dietologem zaměstnavatele; 10) zajištění správné hmotnosti hotových pokrmů v souladu s přílohou č. 2 smlouvy, která je nedílnou součástí této ZVO, nebo v souladu s ujednáními s odborníkem na výživu objednávající strany; 11) poskytování stravy pacientům WSZPZOZ v Gostynin-Zalesie na základě 14denního menu dohodnutého mezi dodavatelem a objednatelem, rozděleného na jednotlivé diety a dodržujícího pravidla výživy

Metoda podání
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ezamowienia.gov.pl
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/09/2025 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena 60%
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia - 40%
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.