Publications Office of the EU
Německo-Hamburk: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hamburk: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    18/02/2022
  • Udělení zakázky
    01/04/2022
  • Lhůta
    05/02/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
DAK-Gesundheit
Místo plnění
NUTS code: DE Deutschland
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE600 Hamburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
1003567 - Interferon beta-1b, ATC L03AB08
Popis

§ 130a Absatz 8 SGB V ermöglicht den Krankenkassen und pharmazeutischen Unternehmen, Rahmenrabattverträge über die zu Lasten der gesetzlichen Krankenkassen abzugebenden Arzneimittel zuschließen. In Hinblick auf die dafür einschlägigen gesetzlichen Vorschriften zur Vergabe öffentlicher Aufträge, findet ein regelmäßiger Prozess wirkstoffbezogener, förmlicher Vergabeverfahren nach den Regularien des 4. Teils des GWB durch die DAK-Gesundheit statt. Für vom Bieter näher in der Anlage 2 zum Vertrag zu benennende Arzneimittel zu dem o. g. Wirkstoff Interferon beta-1b, ATC L03AB08, beabsichtigt die DAK-Gesundheit, bis zum Inkrafttreten neuer Arzneimittelrabattverträge mit möglichst allen interessierten pharmazeutischen Unternehmen Arzneimittelrabattverträge abzuschließen. Ein Rabattvertrag i.R.d. Zulassungsmodells zu dem o. g. Wirkstoff tritt erstmals am 01.04.2022 in Kraft und endet am 31.03.2023 (zzgl. Verlängerungsoption 1x12 Monate). Er endet unabhängig davon automatisch mit Inkrafttreten des Exklusivvertrages.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YM5RJF9
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: CC-Pharma GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Densborn
PSČ: 54570
Země:
Úřední název: 101 Carefarm GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Leverkusen
PSČ: 51381
Země:
Úřední název: Orifarm GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Leverkusen
PSČ: 51381
Země:
Úřední název: Medicopharm AG
Poštovní adresa:
Obec: Nußdorf am Inn
PSČ: 83131
Země:
Úřední název: EurimPharm Arzneimittel GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Saaldorf-Surheim
PSČ: 83416
Země:
Úřední název: EMRAmed Arzneimittel GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Trittau
PSČ: 22946
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.