Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Paříž: Stavební práce

  • Zveřejněno
    17/05/2017
  • Lhůta
    14/06/2017
  • Otevírání nabídek
    15/06/2017
  • Udělení zakázky
    13/07/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
OSICA — Groupe SNI
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
40.00 EUR
Počet částí
8
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Lot 1: T3P — Remplacement de menuiseries extérieures Lot 2: T4B — Remplacement de boîtes aux lettres et équipements de halls divers Lot 3: T5P — Remplacement de portes palières, de portes de coursives et de portes pavillonnaires Lot 4: T36 — Réfection et entretien des couvertures avec et sans isolation thermique Lot 5: T37 — Réfection et entretien des complexes d'étanchéité de toitures terrasses Lot 6: T38 — Ravalement, protection et isolation thermique des façades Lot 7: T45 — Lessivage et peinture des parties communes Lot 8: TREV — Réfection des revêtements de murs et sols en parties communes.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: OSICA — GROUPE SNI — Direction Technique
Poštovní adresa: 102 avenue de France
Obec: Paris cedex 13
Kód NUTS: FR10
PSČ: 75646
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/06/2017 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.