Publications Office of the EU
Polsko-Henryków: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Henryków: Služby v oblasti lesnictví

  • Zveřejněno
    27/10/2023
  • Lhůta
    28/11/2023
  • Otevírání nabídek
    28/11/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
Místo plnění
NUTS code: PL518 Wrocławski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL518 Wrocławski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
7
Číslo nabídky
NN.270.7.2023
Popis

Předmětem smlouvy jsou lesnické služby, jak jsou definovány v čl. 1 bod 1 zákona o lesích ze dne 28. září 1991 (konsolidované znění: Úř. věst. Journal of Laws 2023 (Sbírka zákonů 2023), bod 1356 – „zákon o lesích“), který se vztahuje na práce v oblasti šlechtění a ochrany lesů, požární ochrany, těžby dřeva a těžby dřeva, které mají být provedeny v lesní oblasti Henryków v roce 2024. Předmět zakázky byl rozdělen na části (dále jen „balíček“).
Balíček 1 – L. Suchowice;
Balíček 2 – L. Gościęcice, část Witostowice 1 (v přílohách SWZ se používá zkratka „balíček 2 – L. Gościęcic“);
balíček č. 3 – pan Krzywina;
Balíček 4 – pan Skalice;
Balíček 5 – část 1 L. Strachów, Muszkowice (v přílohách SWZ se používá zkratka „balíček 5 – L. Muszkowic“;
Balíček 6 – L. Witostowice 2 část, Medvěd, (v přílohách SWZ se používá zkratka „balíček 6 – L. Niedźwied“;
Balíček 7 – L. Strachów část 2, Sarby (v přílohách SWZ se používá zkratka „Balíček 7 – L. Sarby, St“;

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
Poštovní adresa: ul. Polna 5
Obec: Henryków
Kód NUTS: PL518
PSČ: 57-210
Země: POL
Kontaktní osoba: Bogusław Jendryka
Hlavní adresa: http://www.henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/11/2023 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.