Publications Office of the EU
Rumunsko-Galati: Přírodní asfaltové směsi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Galati: Přírodní asfaltové směsi

  • Udělení zakázky
    13/07/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO224 Galaţi
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44113620 Přírodní asfaltové směsi
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
13,340,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,117,000.00 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Fabricarea si livrarea betonului asfaltic (mixturi asfaltice) BAD25, BA8, BA16, BA16mROAD+, MASF16, cod cpv – 44113620-7, pentru reparatii imbracaminti rutiere si trotuare.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
13,340,000.00
Konečná hodnota zakázky
12,117,000.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Tancrad SRL
Poštovní adresa: Str. Brailei nr. 169-J
Obec: Galati
PSČ: 800343
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.