Publications Office of the EU
Francie-Douai: Hmotnostní spektrometry - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Douai: Hmotnostní spektrometry

  • Zveřejněno
    08/07/2016
  • Lhůta
    31/08/2016
  • Otevírání nabídek
    05/09/2016
  • Udělení zakázky
    02/11/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
École des mines de Douai
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38433100 Hmotnostní spektrometry
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
416,665.00 EUR
Číslo nabídky
no 16 EMD 035 M
Popis

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: École des mines de Douai
Národní registrační číslo: 19590342200010
Poštovní adresa: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Obec: Douai
Kód NUTS: FR301
PSČ: 59508
Země: FRA
Kontaktní osoba: Annie Demski
Hlavní adresa: http://www2.mines-douai.fr
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/09/2016 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
416,665.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Poštovní adresa: Eduard-Bodem-Gasse 3
Obec: Innsbruck
PSČ: 6020
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.