Publications Office of the EU
Datortillbehör och användarnära IT-produkter - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Datortillbehör och användarnära IT-produkter

  • Zveřejněno
    17/06/2025
  • Lhůta
    15/08/2025
  • Otevírání nabídek
    16/08/2025
  • Udělení zakázky
    23/09/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Tillväxtverket
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30237000 Součásti, příslušenství a doplňky pro počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,800,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
Ä 2025-1196
Popis

Tillväxtverket nuvarande avtal löper ut 2025-09-12 och myndigheten avser att upphandla motsvarande funktion för en ny ramavtalsperiod. Vi söker en kundanpassad webbutik med ett brett och djupt sortiment av efterfrågade produkter och produktkategorier. Det är viktigt att sortimentet är aktuellt och modernt. Tillväxtverket efterfrågar en leverantör som proaktivt arbetar för att förbättra och förenkla kundresan.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=62627&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=62627&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/08/2025 00:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.