Publications Office of the EU
DNS - Lesnické činnosti v kultivačním procesu v OZ Považie, OZ Sever a OZ Tatry - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DNS - Lesnické činnosti v kultivačním procesu v OZ Považie, OZ Sever a OZ Tatry

  • Zveřejněno
    12/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
  • Lhůta
    16/09/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77230000 Služby související s lesnictvím
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,279,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Popis

Předmětem zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému (dále jen "DNS") bude provádění čištění ploch od zbytků po sklizni, příprava půdy pro obnovu lesa, opětovné zalesňování výsadbou nebo výsevem, následná péče o mladé lesní porosty jejich ochranou před plevelem, zvěřinou a jejich výchovou prořezáváním a odstraňováním nežádoucích stromů z porostu za účelem zlepšení jejich kvality a stability. Tuto základní péči doplňují práce na ochraně lesů, zaměřené na prevenci a přímou obranu proti škodlivým činitelům, práce na odstraňování invazivních bylin a rostlin, další kultivační práce, práce na zachování a reprodukci genofondu lesních stromů a práce na údržbě lesní dopravní sítě za účelem provádění kultivačních činností. Jedná se o odbornou činnost zaměřenou na udržitelné obhospodařování lesů takovým způsobem a v takovém rozsahu, aby byla zachována jejich biologická rozmanitost, odolnost, produkční a obnovovací kapacita, životnost a schopnost plnit produkční, sociální a ekologické funkce lesů. Jedná se o diferencované obhospodařování lesů, které zohledňuje různorodé přírodní, rostlinné, ekonomické, ekonomické a sociální podmínky a požadavky uplatňované při rozvoji a realizaci programu péče o lesy a postupy podle zvláštních předpisů pro eliminaci následků mimořádných okolností a nepředvídaných škod na lesích.

Metoda podání
Elektronicky:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Cena
Odhadovaná hodnota
1,279,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.