Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Beckenham: Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Beckenham: Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky

  • Zveřejněno
    24/02/2020
  • Lhůta
    30/04/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Langley Park Learning Trust
Místo plnění
NUTS code: UKI6 Outer London - South
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKI London
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,057,222.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
CA7037
Popis

OJEU tender for 3 years.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Langley Park Learning Trust
Poštovní adresa: Langley Park School for Boys, South Eden Park Road
Obec: Beckenham
Kód NUTS: UKI
PSČ: BR3 3BP
Země: GBR
Hlavní adresa: www.lplt.org.uk
Elektronicky:
https://suppliers.multiquote.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,057,222.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.