Publications Office of the EU
Suministro mediante renting de los contenedores y su mantenimiento. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro mediante renting de los contenedores y su mantenimiento.

  • Zveřejněno
    09/07/2026
  • Lhůta
    07/08/2026
  • Otevírání nabídek
    26/08/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ayuntamiento de Bermeo - Ayuntamiento de Bermeo
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES213 Bizkaia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
427,814.63 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
KON_IRE_0009_2025
Popis

Suministro mediante renting de los contenedores y su mantenimiento.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/08/2026 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Oferta economica
Váha (procenta, přesně) : 90
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Plazo de entrega
Váha (procenta, přesně) : 10
Odhadovaná hodnota
427,814.63 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.