Publications Office of the EU
Provedení kompletní projektové dokumentace spolu se získáním všech správních rozhodnutí potřebných k provedení stavebních prací v lesní oblasti Złotoryja v rámci projektu Komplexní projekt adaptace lesů a lesnictví na změnu klimatu - malé zadržování a boj proti vodní erozi v horských oblastech - pokračování (MRG3) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Provedení kompletní projektové dokumentace spolu se získáním všech správních rozhodnutí potřebných k provedení stavebních prací v lesní oblasti Złotoryja v rámci projektu Komplexní projekt adaptace lesů a lesnictví na změnu klimatu - malé zadržování a boj proti vodní erozi v horských oblastech - pokračování (MRG3)

  • Zveřejněno
    28/10/2025
  • Lhůta
    28/11/2025
  • Otevírání nabídek
    28/11/2025
  • Udělení zakázky
    09/02/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Złotoryja
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71322000 Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
120,000.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
ZG.270.10.2025
Popis

Předmětem zakázky je provedení kompletní projektové dokumentace (dále jen dokumentace) spolu se získáním stanovisek, ujednání a správních rozhodnutí vyžadovaných ustanoveními stavebního práva a výkon autorského dozoru pro úkoly: Rekonstrukce rybníka v lesním hospodářství Jerzmanice, Rekonstrukce kaskádových nádrží v lesním hospodářství Proboszczów, Rekonstrukce uzavřených lyžařských tras v lesním hospodářství Wojcieszów Dolny a Podgórki. Komplexní projekt přizpůsobení lesů a lesnictví změně klimatu – malé zadržování vody a boj proti erozi vody v horských oblastech – pokračování (MRG3) spolufinancovaný Evropskou unií v rámci programu Evropského fondu pro infrastrukturu, klima a životní prostředí (FEnIKS 2021–2027).

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_zlotoryja/proceedings
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_zlotoryja/proceedings
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/11/2025 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.