Publications Office of the EU
Slovensko-Bratislava: Opravy a údržba automobilů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Bratislava: Opravy a údržba automobilů

  • Zveřejněno
    08/05/2023
  • Lhůta
    13/06/2023
  • Otevírání nabídek
    14/06/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Místo plnění
NUTS code: SK Slovensko
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK Slovensko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50112000 Opravy a údržba automobilů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,969,448.33 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
UpIA-EL3/1-156-1/2022
Popis

Predmetom zákazky je vykonávanie servisu, opráv a údržby vozidiel:
AUDI, VOLKSWAGEN, ŠKODA, KIA, HYUNDAI, MITSUBISHI, MAZDA, FORD, PEUGEOT, RENAULT, OPEL, VAZ, SUZUKI, TOYOTA, FIAT, HONDA, CITROEN, SEAT a DACIA.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/459638
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/06/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,969,448.33 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.