Publications Office of the EU
Zajišťování rozvoje, usnadňování a podávání zpráv v rámci semináře o přezkumu kvality (Mary Immaculate College) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Zajišťování rozvoje, usnadňování a podávání zpráv v rámci semináře o přezkumu kvality (Mary Immaculate College)

  • Zveřejněno
    30/09/2025
  • Lhůta
    27/10/2025
  • Otevírání nabídek
    28/10/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mary Immaculate College
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE051 Mid-West
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72224200 Plánování systémů pro zajištění kvality
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Mary Immaculate College vyžaduje služby profesionálního facilitátora, který povede interní týmy pro přezkum kvality (IRQT) počátečním plánováním fáze sebehodnocení přezkumu kvality.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6640997
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6640997
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/10/2025 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
50,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.