Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Telekomunikační služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Madrid: Telekomunikační služby

  • Oznámení výsledků
    06/02/2019
  • Odhad zveřejnění
    15/03/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección del Servicio de Gestión Económica de la Agencia Estatal de la Administración Tributaria
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES España
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64200000 Telekomunikační služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
900,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Služby jiného než podnikového nebo alternativního přístupu k internetu.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección del Servicio de Gestión Económica de la Agencia Estatal de la Administración Tributaria
Národní registrační číslo: Q2826000H
Poštovní adresa: C/ Lérida, 32-34
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES
PSČ: 28020
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección del Servicio de Gestión Económica de la Agencia Estatal de la Administración Tributaria
Hlavní adresa: http://contrataciondelestado.es
Elektronicky:
http://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
900,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.