Publications Office of the EU
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)

  • Zveřejněno
    11/10/2024
  • Lhůta
    25/11/2024
  • Otevírání nabídek
    25/11/2024
  • Udělení zakázky
    22/01/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeente Almere
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL230 Flevoland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
354,100.00 EUR
Číslo nabídky
ING-24-014
Popis

Ingenieursdiensten, inmeten/inpeilen sloten en greppels gemeente Almere en indien nodig, aansluitend uitvoeren van bodemonderzoek Inpeilen en inmeten inclusief aanvullend bodemonderzoek van sloten en greppels gemeente Almere

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/11/2024 09:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
354,100.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Tijhuis Ingenieurs B.V.
Poštovní adresa:
Obec: HOORN
PSČ: 1624NR
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.