Publications Office of the EU
Rumunsko-Constanța: Praní a čištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Constanța: Praní a čištění

  • Zveřejněno
    28/05/2019
  • Lhůta
    25/06/2019
  • Otevírání nabídek
    25/06/2019
  • Udělení zakázky
    10/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
S.N.T.F.C. „CFR Călători” S.A.
Místo plnění
NUTS code: RO223 Constanţa
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO223 Constanţa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98310000 Praní a čištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
118,368.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
116,395.20 RON
Číslo nabídky
A1-RO11054545-5956-10.05.2019
Popis

Pentru desfasurarea in conditii optime a activitatii S.R.T.F.C. Constanta este necesara achizitionarea serviciului de spalare lenjerie de pat de la dormitoarele de personal C.F. din Revizia de Vagoane Constanta, Statia Mangalia, Revizia de Vagoane Mangalia, S.E.L.C. Medgidia si Post Revizie Fetesti.
Aceste servicii sunt necesare pentru asigurarea unor conditii igienico-sanitare corespunzatoare pentru personalul de drum prevazut in turnus cu timp de odihna la cap sectie in dormitorul statiilor Constanta, Mangalia, Revizia de Vagoane Mangalia, S.E.L.C. Medgidia si Post Revizie Fetesti.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SNTFC „CFR Călători" S.A.
Národní registrační číslo: RO 11054545
Poštovní adresa: Aleea Albăstrelelor nr. 10
Obec: Constanța
Kód NUTS: RO223
PSČ: 900132
Země: ROU
Kontaktní osoba: Biroul Achiziții
Hlavní adresa: www.cfrcalatori.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/06/2019 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
118,368.00 RON
Konečná hodnota zakázky
116,395.20 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Traditionaleco
Poštovní adresa: Str. Mihail Kogălniceanu nr. 1d
Obec: Lumina
PSČ: 8700
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.