Publications Office of the EU
Německo-Chemnitz: Instalace a montáž příček - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Chemnitz: Instalace a montáž příček

  • Zveřejněno
    23/05/2013
  • Lhůta
    05/07/2013
  • Otevírání nabídek
    05/07/2013
  • Udělení zakázky
    03/09/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rettungszweckverband Chemnitz-Erzgebirge
Místo plnění
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421141 Instalace a montáž příček
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
42,748.37 EUR
Číslo nabídky
IRLS231_11B
Popis

IRLS231_11B – skleněné skládací stěny.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/07/2013 09:15
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
42,748.37 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Metallbau Dietze GbR
Poštovní adresa: Glösaer Straße 1
Obec: Chemnitz
PSČ: 09131
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.