Publications Office of the EU
Projekt F.A.S.T. řešení mimořádných událostí na dálnicích v provincii Západní Flandry, na dálnici E403, E17, A19 a R8. Odtah a likvidace vozidel s maximální přípustnou hmotností (MTM) < 3,5 tuny. Část 1: Část západní, část 2: Část východní - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Projekt F.A.S.T. řešení mimořádných událostí na dálnicích v provincii Západní Flandry, na dálnici E403, E17, A19 a R8. Odtah a likvidace vozidel s maximální přípustnou hmotností (MTM) < 3,5 tuny. Část 1: Část západní, část 2: Část východní

  • Zveřejněno
    29/09/2023
  • Lhůta
    03/11/2023
  • Udělení zakázky
    16/02/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vlaamse Overheid
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50118000 Automobilové silniční havarijní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
WWV/INV/2023/9
Popis

Předmětem smlouvy je: Projekt F.A.S.T. = Files Approaching by Fast Intervention – incident handling on the dálnice A14, A17, A19, R8, N395a, N395b a N395e v provincii Západní Flandry. To se týká vyklizení silnic podél výše uvedených dálnic a obchvatů vozidel s maximální přípustnou hmotností (MTM) < 3,5 t v oblasti působnosti popsané v článku 58 zákona z roku 2016.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a30488d1-ff21-42f5-ac37-dae7025cfc48/general
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a30488d1-ff21-42f5-ac37-dae7025cfc48/general
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.