Publications Office of the EU
Nizozemsko-Hoofddorp: Technicko-inženýrské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Hoofddorp: Technicko-inženýrské služby

  • Zveřejněno
    20/10/2020
  • Lhůta
    30/11/2020
  • Udělení zakázky
    01/07/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Haarlemmermeer
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
886,313.00 EUR
Číslo nabídky
2020-311
Popis

Het leveren van inbreng in de SO- en VO-fase en het opstellen van DO-ontwerpen, TO-ontwerpen en alle benodigde aanbestedingsstukken voor het Bouw- en WoonRijp maken van het gebied (BRM en WRM). Bouw- en woonrijpmaken geschiedt in fases conform een vooraf vastgestelde verdeling.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gemeente Haarlemmermeer
Národní registrační číslo: 381942865
Poštovní adresa: Raadhuisplein 1
Obec: Hoofddorp
Kód NUTS: NL
PSČ: 2132 TZ
Země: NLD
Kontaktní osoba: Bram Visch
Hlavní adresa: http://www.haarlemmermeer.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/b5eed6ad674b6421c05e9555b300fd7e
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
886,313.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Iv-Infra B.V.
Poštovní adresa: Trapezium 322
Obec: Sliedrecht
PSČ: 3364 DL
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.