Publications Office of the EU
Německo-Hamburk: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hamburk: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    04/03/2022
  • Lhůta
    20/04/2022
  • Otevírání nabídek
    20/04/2022
  • Udělení zakázky
    30/08/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Finanzbehörde Hamburg
Místo plnění
NUTS code: DE600 Hamburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE600 Hamburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
329,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
327,100.00 EUR
Číslo nabídky
FB 2021002410
Popis

Ausgeschrieben wird die Gebäudereinigung im ReBBz Schule Leuschnerstraße, Leuschnerstraße 13, 21031 Hamburg für die Zeit vom 01.10.2022 bis auf weiteres. Bei dem Objekt handelt es sich um ein Schulgebäude mit einer Gesamtreinigungsfläche von 6.100 qm.

Metoda podání
Elektronicky:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0079cee8-0656-4746-89c0-6cdf603fbe67
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/04/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
329,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
327,100.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Henning Facility Services GmbH
Poštovní adresa: Am Sandtorkai 40
Obec: Hamburg
PSČ: 20457
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.