Publications Office of the EU
Norsko-Jessheim: Motorová vozidla pro zvláštní účely - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Jessheim: Motorová vozidla pro zvláštní účely

  • Zveřejněno
    05/04/2022
  • Lhůta
    12/05/2022
  • Otevírání nabídek
    12/05/2022
  • Udělení zakázky
    02/06/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Místo plnění
NUTS code: NO082 Viken
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO082 Viken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144000 Motorová vozidla pro zvláštní účely
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,821,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,821,000.00 NOK
Číslo nabídky
2022-06
Popis

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/05/2022 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,821,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
1,821,000.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: Owren AS
Poštovní adresa: Postboks 25
Obec: Vingrom
PSČ: 2607
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.