Publications Office of the EU
Dodávka a montáž nábytkového zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka a montáž nábytkového zařízení

  • Zveřejněno
    25/07/2025
  • Lhůta
    29/08/2025
  • Otevírání nabídek
    29/08/2025
  • Udělení zakázky
    11/12/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39130000 Kancelářský nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
768,313.40 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
DZA-DZAZZP.2610 24.2025
Popis

Část I: 1) pracovní stůl s elektrickým nastavením výšky 6 2) horní panel (čalouněný, připevněný ke stolu) 3 3) mobilní kontejner + překryv 6 4) volně stojící nástěnný čalouněný 4 5) pracovní stůl s vodítkem a lamelou, mechanické nastavení, 160x80 cm 60 6) pracovní stůl s vodítkem a lamelou, mechanické nastavení, 140x60 cm 28 7) pracovní stůl s vodítkem a lamelou, mechanické nastavení, 120x60 cm 8 8) mobilní kontejner 96 9) skříň 5OH* (šířka. 80, hloubka v rozmezí 40-42 cm výška v rozmezí 188-192 cm) 86 10) skříň 5OH* (šířka. 40, hloubka v rozmezí 40-42 cm, výška v rozmezí 188-192 cm) 4 11) šatní skříň 3OH* (šířka. Osmdesát, hluboká. ~40 na výšku. ~ 125 cm) 8 12) šatní skříň 2OH* (šířka Osmdesát, hluboká. ~40 na výšku. ~74 cm) 60 13) konferenční stůl, skládací deska, mobilní 4 14) dvousloupová skříňka 2 x 2 (4 uzamykatelné skříně) 1 15) dvousloupová skříňka 2 x 3 (6 uzamykatelných skříní) 1 16) třísloupová skříňka 3 x 2 (6 uzamykatelných skříní) 1 17) otočné křeslo 168 18) konferenční židle 24 Část II: 19) Akustický nábytek / telefonní budka uzamykatelná 4

Metoda podání
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://ezamowienia.gov.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/08/2025 13:00
Kód CPV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.