Publications Office of the EU
Belgie-Aartselaar: Výstavba kanalizačních čerpacích stanic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Belgie-Aartselaar: Výstavba kanalizačních čerpacích stanic

  • Udělení zakázky
    19/11/2014
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45232423 Výstavba kanalizačních čerpacích stanic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,121,837.00 EUR
Číslo nabídky
AQFINFRA-22825/2-F03
Popis

Projekt 22.825/2 – Dodání membrán na RWZI Schilde.
Projekt zahrnuje poskytování a montáž membrán se zvýšením kapacity nepřetržitého toku RWZI Schilde, Houtlaan 2, 2970 Schilde.
V souladu se zadávací dokumentací musí smlouva obsahovat:
Ověření a schválení konstrukčního dopisu rozšíření kapacity zařízení na bioreaktor na membránu, jak je popsáno v těchto specifikacích;
2) dodávka a instalace 32 membránových hmotností v souladu s technickými ustanoveními těchto specifikací;
3) drobné úpravy potrubních prací; drobné úpravy za účelem optimalizace provzdušňovaného vzduchu;
4) poskytnutí nezbytné pomoci při zahájení činnosti;
5) poskytnutí soupravy TTF (souprava do filtru);
6 zajištění zkušebního stavu;
7) doručení dokumentace k převzetí;
8 provádění záručních kontrol;
9) školení provozovatelů, jak je popsáno v technických rezervách a technických pokynech během záruční doby;
Zásobovat bubnové síto a vrtule na pražení;
(11) instalace bubnového síta a vrtule na pražení.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,121,837.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: J. Kamps & Co. NV
Poštovní adresa: Beekstraat 70 A
Obec: Wezembeek-Oppem
PSČ: 1970
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.