Publications Office of the EU
Francie-Clermont-Ferrand: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Clermont-Ferrand: Stavební práce

  • Zveřejněno
    24/10/2017
  • Lhůta
    16/01/2018
  • Udělení zakázky
    09/03/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Crous de Clermont-Ferrand
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,893,282.79 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
2018/501
Popis

Réhabilitation du bâtiment B de la résidence universitaire du Clos Saint-Jacques à Clermont-Ferrand.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CROUS de Clermont-Ferrand
Poštovní adresa: 25 rue Étienne Dolet
Obec: Clermont-Ferrand
Kód NUTS: FRK14
PSČ: 63000
Země: FRA
Hlavní adresa: https://www.crous-clermont.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.