Publications Office of the EU
Francie-Chambéry: Preventivní údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Chambéry: Preventivní údržba

  • Zveřejněno
    01/06/2016
  • Lhůta
    29/06/2016
  • Otevírání nabídek
    29/06/2016
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier Métropole Savoie
Místo plnění
NUTS code: FRK27 Savoie
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK27 Savoie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50324200 Preventivní údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
4
Číslo nabídky
MAINTEEQUIPEMENTSHOTELIERS2016
Popis

Maintenance d'une partie des équipements hôteliers du Centre Hospitalier Métropole Savoie, site de Chambéry et site d'aix-les-bains.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Centre hospitalier Métropole Savoie
Poštovní adresa: BP 31125
Obec: Chambéry
Kód NUTS: FR717
PSČ: 73011
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.ch-metropole-savoie.fr
Elektronicky:
https://www.achat-hopital.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/06/2016 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.