Publications Office of the EU
Portugalsko-Almada: Práce na opravě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Almada: Práce na opravě silnic

  • Zveřejněno
    21/05/2021
  • Lhůta
    02/07/2021
  • Udělení zakázky
    28/09/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Místo plnění
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233142 Práce na opravě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,715,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,458,028.78 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
10006468
Popis

O presente procedimento tem como objetivo a melhoria das condições de segurança

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Národní registrační číslo: 503933813
Poštovní adresa: Praça da Portagem
Obec: Almada
Kód NUTS: PT170
PSČ: 2809-013
Země: PRT
Kontaktní osoba: Direção Compras e Logística — Departamento de Compras
Hlavní adresa: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektronicky:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.