Publications Office of the EU
Francie-Vénissieux: Defibrilátor - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Vénissieux: Defibrilátor

  • Zveřejněno
    17/05/2021
  • Lhůta
    14/06/2021
  • Udělení zakázky
    04/08/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
commune de venissieux
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33182100 Defibrilátor
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
380,000.00 EUR
Číslo nabídky
2021f18
Popis

le marché a pour objet l'acquisition, l'installation, la mise en service, la maintenance de Dae, accessoires associés et armoires pour les Erp de la Ville de Vénissieux, de catégories 1 à 5. A la marge, le marché peut aussi concerner des équipements ne rentrant pas dans le cadre de la loi, mais que la Ville de Vénissieux souhaite cependant équiper. Le marché concerne le renouvellement du parc déjà existant (cf Annexe 1 du Cctp), et son élargissement en réponse au décret no 2018-1186 du 19 décembre 2018, soit au total plus d'une centaine de Dae et d'armoires de protection

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.info/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
380,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: prev'Inter
Poštovní adresa: 5 Bis Chemin Du Stade
Obec: Vaugneray
PSČ: 69670
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.