Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Úklid kanceláří - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Úklid kanceláří

  • Zveřejněno
    07/10/2015
  • Lhůta
    16/11/2015
  • Otevírání nabídek
    16/11/2015
  • Udělení zakázky
    31/12/2015
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90919200 Úklid kanceláří
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
206,091.22 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
233,400.00 PLN
Číslo nabídky
ZGN/TZ/IV/12/15
Popis

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości
pomieszczeń biurowych Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
położonych w 7 niżej wymienionych lokalizacjach na terenie Dzielnicy Mokotów:
DOM Konduktorska ul. Konduktorska 12 o powierzchni 670 m²,
DOM Polkowska ul. Polkowska 7 o powierzchni 390 m²,
DOM Wierzbno ul. Kolberga 6 o powierzchni 570 m²,
DOM Wiśniowa ul. Falęcka 10 o powierzchni 628 m²,
DOM Madalińskiego ul. Wiśniowa 35 o powierzchni 590 m²,
ZGN Mokotów ul. Irysowa 19 o powierzchni 900 m²,
DOM Służewiec ul. Smoluchowskiego 2 o powierzchni 761 m²,
co stanowi łączną powierzchnię 4509 m².
Cały opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SIWZ i umowie.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/11/2015 10:10
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
206,091.22 PLN
Konečná hodnota zakázky
233,400.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Impel Cleaning Sp. z o.o.
Poštovní adresa: Ślężna 118
Obec: Wrocław
PSČ: 53-111
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.