Publications Office of the EU
Německo-Postupim: Administrativa, ochrana a sociální zabezpečení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Postupim: Administrativa, ochrana a sociální zabezpečení

  • Zveřejněno
    15/04/2022
  • Lhůta
    13/05/2022
  • Otevírání nabídek
    13/05/2022
  • Udělení zakázky
    08/06/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Brandenburgischer IT Dienstleister
Místo plnění
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
75000000 Administrativa, ochrana a sociální zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
V-22/0166
Popis

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2022 12:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: IABG mbH Niederlassung Berlin
Poštovní adresa: Friedrichstraße 185 Haus E
Obec: Berlin
PSČ: 10117
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.