Publications Office of the EU
Rumunsko-Târgu Mureș: Šicí materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rumunsko-Târgu Mureș: Šicí materiál

  • Zveřejněno
    06/03/2019
  • Lhůta
    10/04/2019
  • Otevírání nabídek
    10/04/2019
  • Udělení zakázky
    01/10/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș
Místo plnění
NUTS code: RO125 Mureş
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO125 Mureş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141125 Šicí materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,969,691.20 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
8,146,072.80 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
4323209/2019/5974/27.02.2019
Popis

Acord-cadru de furnizare material pentru suturi chirurgicale.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul-limita de depunere a ofertelor.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș
Národní registrační číslo: 4323209
Poštovní adresa: Str. Gheorghe Marinescu nr. 50, județ Mureș
Obec: Târgu Mureș
Kód NUTS: RO125
PSČ: 540136
Země: ROU
Kontaktní osoba: Alexandru Perghel
Hlavní adresa: www.spitalmures.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/04/2019 15:00
Místo plnění
Kód CPV

33141125 - Šicí materiál

45000000 - Stavební práce

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.