Publications Office of the EU
Česká republika-Šenov u Nového Jičína: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Šenov u Nového Jičína: Elektrická energie

  • Oznámení výsledků
    12/06/2014
  • Zveřejněno
    17/10/2014
  • Lhůta
    03/12/2014
  • Otevírání nabídek
    03/12/2014
  • Udělení zakázky
    15/12/2014
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VOP CZ, s.p.
Místo plnění
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
40,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
25,583,750.00 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
052/3/2014
Popis

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/12/2014 13:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.