Publications Office of the EU
E-Madrid: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

E-Madrid: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie

  • Zveřejněno
    30/10/2012
  • Lhůta
    05/12/2012
  • Otevírání nabídek
    12/12/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,747,514.62 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
6
Číslo nabídky
12700082900
Popis

Dodávky elektřiny s vysokým/nízkým napětím v několika budovách ústřední služby AEAT.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Poštovní adresa: C/ Lérida, 32-34
Obec: Madrid
PSČ: 28020
Země: ESP
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/12/2012 12:00
Místo plnění
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.