Publications Office of the EU
Polsko-Przasnysz: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Przasnysz: Služby v oblasti lesnictví

  • Zveřejněno
    10/11/2015
  • Lhůta
    01/12/2015
  • Otevírání nabídek
    01/12/2015
  • Udělení zakázky
    14/12/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nadleśnictwo Przasnysz
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,099,607.08 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,984,631.77 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
SA.270.3.2015.S
Popis

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Przasnysz w roku 2016, podzielonych na 7 części:
— część I – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Jarzynny Kierz i Lipowiec,
— część II – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Duczymin, Grabowo;
— część III – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Dzierzgowo, Grudusk;
— część IV – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Rycice, Krzynowłoga Mała;
— część V – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Jednorożec, Lipa;
— część VI – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Przejmy, Przasnysz;
— część VII – szkółka Karwacz, nasiennictwo.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/12/2015 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.