Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Organizace výstav, veletrhů a kongresů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Organizace výstav, veletrhů a kongresů

  • Oznámení výsledků
    31/01/2018
  • Odhad zveřejnění
    01/04/2018
  • Zveřejněno
    20/10/2018
  • Lhůta
    26/10/2018
  • Otevírání nabídek
    05/11/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
73000000 Výzkum a vývoj a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ZZP-100/18
Popis

Przedmiotem zamówienia jest: Zapewnienie, opracowanie i publikację tekstów prasowych o charakterze artykułów sponsorowanych w mediach. Części 1-5
Część 1 - Dziennikach lub tygodnikach o zasięgu ogólnopolskim
Część 2 - Agencjach prasowych opracowujących depesze nt. zdrowia dla innych redakcji
Część 3 - Dziennikach lub tygodnikach o zasięgu lokalnym
Część 4 - Czasopismach skierowanych do profesjonalistów z branży medycznej oraz lekarzy, zwłaszcza lekarzy POZ
Część 5 - Portalach internetowych zawierających treści związane z ochroną zdrowia i zdrowym stylem życia

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Národní registrační číslo: REGON: 010705939; NIP: 525-15-53-851
Poštovní adresa: Al. Jerozolimskie 155, pok. 115
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL
PSČ: 02-326
Země: POL
Kontaktní osoba: Bartłomiej Kowalski
Hlavní adresa: www.zzpprzymz.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/11/2018 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.