-
Zveřejněno04/02/2026
-
Lhůta11/03/2026
-
Otevírání nabídek26/03/2026
-
Udělení zakázky27/07/2026
-
Dnes04/09/2026
Nástroje
- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení
- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení
Komplexní úklidové služby v několika budovách Univerzity v Alicante, vyhrazené pro zvláštní centra zaměstnanosti sociální iniciativy, v souladu se čtvrtým dodatečným ustanovením zákona č. 9/2017 o zakázkách ve veřejném sektoru.
Note: Ne všechny informace o tomto řízení byly úspěšně vygenerovány. Podrobněji viz přiložené dokumenty.
Předmětem zakázky je poskytování komplexní úklidové služby v několika budovách Univerzity v Alicante, vyhrazené pro zvláštní střediska zaměstnanosti sociální iniciativy, v souladu se čtvrtým dodatečným ustanovením zákona č. 9/2017 o zakázkách ve veřejném sektoru. Tato smlouva je klasifikována jako vyhrazená v souladu se čtvrtým dodatečným ustanovením zákona č. 9/2017 ze dne 8. listopadu o zakázkách ve veřejném sektoru. V souladu se čtvrtým dodatečným ustanovením je účast v tomto nabídkovém řízení vyhrazena zvláštním střediskům sociální iniciativy pro zaměstnanost, která jsou upravena v konsolidovaném znění obecného zákona o právech osob se zdravotním postižením a jejich sociálním začlenění, schváleného královským legislativním nařízením č. 1/213 ze dne 29. listopadu (za účelem zavedení společností upravených zákonem č. 44/2007 ze dne 13. prosince 2007 o regulaci systému zaváděcích společností), které splňují požadavky stanovené v uvedených právních předpisech na toto zohlednění. Vyhrazená povaha této zakázky musí být uvedena v oznámení o zahájení zadávacího řízení. V souladu se čtrnáctým závěrečným ustanovením zákona č. 9/2017 musí evropské rady zaměstnanců splňovat požadavek sociální iniciativy za podmínek, které stanoví. Zpracování tohoto spisu je odůvodněno potřebou uzavřít smlouvu na službu „Komplexní úklid v několika budovách univerzity v Alicante, vyhrazenou pro zvláštní střediska sociální iniciativy pro zaměstnanost“, aby bylo možné nabídnout celé univerzitní komunitě úklidovou službu pro budovy uvedené v technických specifikacích.
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0m2nd3NsWj5VkTabT%2FRM8A%3D%3D
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0m2nd3NsWj5VkTabT%2FRM8A%3D%3D
77000000 - Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství
98000000 - Jiné služby pro veřejnost, sociální služby a služby jednotlivcům
Typ: quality
Popis: CRITERIO BOLSA DE HORAS ANUAL (Fase 1-Parte 2).
Váha (procenta, přesně) : 6
Kritérium:
Typ: price
Popis: PRECIO (OFERTA ECONÓMICA) (Fase 2).
Váha (procenta, přesně) : 46
Kritérium:
Typ: quality
Popis: PRECIO HORA EXTRA (Fase 2).
Váha (procenta, přesně) : 6
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 1. ORGANIZACIÓN DEL SERVICIO Y PLAN DE TRABAJO (Fase 1-Parte 1)..
Váha (procenta, přesně) : 24
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 2. CONTROL DE CALIDAD DEL SERVICIO (Fase 1-Parte 1)..
Váha (procenta, přesně) : 14
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3. PLAN DE EJECUCIÓN MEDIOAMBIENTAL (Fase 1-Parte 1)..
Váha (procenta, přesně) : 4
Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.