Publications Office of the EU
Francie-Nanterre: Čištění parkovišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Nanterre: Čištění parkovišť

  • Zveřejněno
    31/05/2023
  • Lhůta
    30/06/2023
  • Otevírání nabídek
    30/06/2023
  • Udělení zakázky
    20/07/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nanterre Coop Habitat
Místo plnění
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90914000 Čištění parkovišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
261,725.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Účelem konzultace je provést úklid podzemních a venkovních parkovišť nacházejících se v celém majetku stanoviště Nanterre coop. Jako takový, kromě zřejmých otázek hygieny, zdraví a pohodlí, je úklid těchto prostor hlavním problémem pro obraz a vzhled Nanterre coop Habitat a jeho nájemníků vůči vnější veřejnosti.
Dotčené rezidence jsou seskupeny podle antény.
Nemovitosti jsou rozloženy do tří místních antén:
anténa střediska;
Petit Nanterre anténa;
Anténa parku - Mont Valérien.
Všechny rezidence se nacházejí v obci Nanterre.
Očekávané technické zkušebny jsou podrobně popsány ve zvláštních technických specifikacích (STS).

Metoda podání
Elektronicky:
https://marches.maximilien.fr/?page=Frame.ConsultationsOrganisme&org=a3v
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/06/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
261,725.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Association Travail & Partage
Poštovní adresa: 39 Rue du Chevaleret, 75013 Paris
Obec: Paris
PSČ: 75013
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.