Publications Office of the EU
F-Rennes: Zařízení související s počítači - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

F-Rennes: Zařízení související s počítači

  • Zveřejněno
    19/04/2011
  • Lhůta
    06/06/2011
  • Otevírání nabídek
    07/06/2011
  • Udělení zakázky
    13/10/2011
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30230000 Zařízení související s počítači
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,700,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SEQUI-INFO-2011
Popis

Fourniture, livraison et installation de matériels informatiques sous environnement Windows et Linux dans divers lycées bretons.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2011 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,700,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Econocom Products and Solutions
Poštovní adresa: 1 rue de Terre Neuve, BP 62
Obec: Courtaboeuf
PSČ: 91942
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.