Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Opravy a údržba zdravotnických přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Opravy a údržba zdravotnických přístrojů

  • Zveřejněno
    28/05/2016
  • Lhůta
    08/07/2016
  • Otevírání nabídek
    28/07/2016
  • Udělení zakázky
    14/09/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comunida de Madrid, Consejería de Sanidad, Hospital G. U. «Gregorio Marañón»
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
271,256.54 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
160,650.58 EUR
Číslo nabídky
213/2016
Popis

Servicio de mantenimiento preventivo, correctivo y validación de los equipos de esterilización y otros elementos de la marca Matachana instalados en el Hospital General Universitario Gregorio Marañón.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/07/2016 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
271,256.54 EUR
Konečná hodnota zakázky
160,650.58 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Antonio Matachana, S.A.
Poštovní adresa: Almogavers, 174
Obec: Barcelona
PSČ: 08018
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.