Publications Office of the EU
Dodávka a instalace vybavení pro sportoviště ve městě Pomorie a obci Gaberovo, obec Pomorie, pod dvěma pozemky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka a instalace vybavení pro sportoviště ve městě Pomorie a obci Gaberovo, obec Pomorie, pod dvěma pozemky

  • Zveřejněno
    02/09/2026
  • Dnes
    04/09/2026
  • Lhůta
    01/10/2026
  • Otevírání nabídek
    02/10/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG341 Бургас
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
43325000 Zařízení parků a hřišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
80,531.90 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
605947
Popis

Předmětem této zakázky je určení dodavatele pro dodávku a instalaci vybavení pro sportovní hřiště v Pomorie a pro sportovní hřiště v Gaberovo, obec Pomorie, podle specifických potřeb veřejného zadavatele. Část №1: „Dodávka a instalace vybavení pro sportovní hřiště na pozemku I v 195 podle Pomorie Plan (PI 57491.504.66 podle KK)“; Část №2: „Dodávky a instalace vybavení pro sportovní hřiště v regulované oblasti I, q. 19 podle plánu obce Gaberovo, obsht. Podrobný popis všech plánovaných činností a technických vlastností každé ze šarží je uveden v technické specifikaci připojené k dokumentaci – příloha № 1. ​​​​​​​

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/605947
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/605947
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/10/2026 14:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.