Publications Office of the EU
DODÁVÁNÍ IMOBILIZOVANÝCH OPATŘENÍ PRO POSKYTOVATELE POSKYTOVATELE POSKYTNUTÝCH PRO 8000 SERIES VLAKŮ MOBILNÍHO MATERIÁLNÍHO PARKU MADRID METRO - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DODÁVÁNÍ IMOBILIZOVANÝCH OPATŘENÍ PRO POSKYTOVATELE POSKYTOVATELE POSKYTNUTÝCH PRO 8000 SERIES VLAKŮ MOBILNÍHO MATERIÁLNÍHO PARKU MADRID METRO

  • Udělení zakázky
    31/07/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Metro de Madrid, S.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34600000 Železniční a tramvajové lokomotivy a kolejová vozidla a jejich díly
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
436,561.60 EUR
Číslo nabídky
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Popis

DODÁVÁNÍ IMOBILIZOVANÝCH OPATŘENÍ PRO POSKYTOVATELE POSKYTOVATELE POSKYTNUTÝCH PRO 8000 SERIES VLAKŮ MOBILNÍHO MATERIÁLNÍHO PARKU MADRID METRO

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
436,561.60 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ: 28760
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.