Publications Office of the EU
Finsko-Oulu: Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Oulu: Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby

  • Zveřejněno
    27/03/2020
  • Lhůta
    15/05/2020
  • Otevírání nabídek
    15/05/2020
  • Udělení zakázky
    22/09/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Oulun Infra -liikelaitos
Místo plnění
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50230000 Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,598,146.00 EUR
Číslo nabídky
OUKA/2447/02.08.01/2020
Popis

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/05/2020 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,598,146.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Oulun Konetyö Oy
Poštovní adresa: Kaulaintie 5
Obec: Oulu
PSČ: FI-90420
Země: FIN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.