Publications Office of the EU
Itálie-Polignano a Mare: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Polignano a Mare: Stavební práce

  • Zveřejněno
    07/07/2015
  • Lhůta
    21/09/2015
  • Udělení zakázky
    25/01/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di Polignano a Mare
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,543,961.83 EUR
Číslo nabídky
CIG: 6311855385 CUP: G27H15000330006 - determina n. 00012 del 25.01.2016
Popis

Příprava pneumatického systému přepravy odpadů v obci Polignano a Mare, konkrétně vytvoření nového systému tříděného sběru odpadu systémem podzemního vakuového potrubí sestávajícího z:
výstavba výkopů
ustanovení o umísťování potrubí
pokládání ocelových potrubí
výstavba ostrovů s přenosem odpadu sestávajících z kolonií
výstavba úložišť a úložišť odpadů.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
5,543,961.83 EUR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.