Publications Office of the EU
Dánsko-Vejen: Potřeby pro řemeslné a umělecké práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Vejen: Potřeby pro řemeslné a umělecké práce

  • Zveřejněno
    22/08/2018
  • Zrušeno
    04/09/2018
  • Otevírání nabídek
    24/09/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vejen Kommune
Místo plnění
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK03 Syddanmark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37800000 Potřeby pro řemeslné a umělecké práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,600,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
18/6564
Popis

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/09/2018 12:00
Kupující
Varde Kommune
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,600,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.