Publications Office of the EU
Invitation to Tender for the provision of outsourced Data Protection Officer Services for Bord Bia. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Invitation to Tender for the provision of outsourced Data Protection Officer Services for Bord Bia.

  • Zveřejněno
    18/01/2024
  • Lhůta
    06/02/2024
  • Otevírání nabídek
    06/02/2024
  • Udělení zakázky
    27/05/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bord Bia (Irish Food Board)
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72322000 Správa dat
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

The management of Bord Bia are seeking to outsource the services of a Data Protection Officer Services for the organisation. The duties and responsibilities of the successful tenderer, as Data Protection Officer of Bord Bia, are as set out in the applicable data protection legislation.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=2808826
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.etenders.gov.ie/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=2808826
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/02/2024 13:30
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Cost @ 30%
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Quality @ 70%
Váha (procenta, přesně) : 70
Odhadovaná hodnota
80,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Trilateral Research Ltd._148499
Poštovní adresa:
Obec: Dundalk
PSČ: X91 RW26
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.