Publications Office of the EU
UK-Welwyn Garden City: Geotechnické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

UK-Welwyn Garden City: Geotechnické služby

  • Udělení zakázky
    08/10/2012
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71332000 Geotechnické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 GBP
Číslo nabídky
C632
Popis

Geotechnické inženýrské služby. Geotechnické inženýrství pro Chalk Mines in Chantry Lane, Hatfield.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
200,000.00
Konečná hodnota zakázky
200,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Ian Farmer Associates (1998) Ltd
Poštovní adresa: Unit 1, Bamburgh Court,, Team Valley Trading Estate,
Obec: Gateshead.
PSČ: NE11 0TX
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.