Publications Office of the EU
Verbandsgemeinde Altenkirchen-Flammersfeld - Gebäude und Inventarversicherung - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verbandsgemeinde Altenkirchen-Flammersfeld - Gebäude und Inventarversicherung

  • Zveřejněno
    29/11/2024
  • Lhůta
    17/12/2024
  • Otevírání nabídek
    17/12/2024
  • Udělení zakázky
    02/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Verbandsgemeindeverwaltung Altenkirchen-Flammersfeld
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEB13 Altenkirchen (Westerwald)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
141,428.73 EUR
Číslo nabídky
54/2024
Popis

Die Verbandsgemeinde Altenkirchen-Flammersfeld schreibt die Gebäude- und Inventarversicherungen der verbandsgemeindeeigenen Objekte und der Objekte ihrer 67 Ortsgemeinden (inkl. der Kreisstadt Altenkirchen) aus. Die Versicherung sieht eine feste Vertragslaufzeit von drei Jahren, mit einer einjährigen Verlängerungsoption, vor. Versicherungsbeginn ist der 01.01.2025, 0:00 Uhr. Die Versicherungslaufzeit endet regulär zum 31.12.2027, 24:00 Uhr, kann aber stillschweigend, bis spätestens zum 31.12.2028, 24:00 Uhr, verlängert werden. Eine Objektliste und eine Schadensliste ist den Vergabeunterlagen zu entnehmen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E61383336
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.subreport.de/E61383336
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/12/2024 10:30
Způsob zadání zakázky
Wertungskriterium Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
141,428.73 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Provinzial Rheinland Versicherung AG
Poštovní adresa:
Obec: Düsseldorf
PSČ: 40591
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.