Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Opláštění budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

D-Taufkirchen: Opláštění budov

  • Oznámení výsledků
    26/11/2011
  • Zveřejněno
    12/01/2012
  • Lhůta
    16/02/2012
  • Otevírání nabídek
    16/02/2012
  • Udělení zakázky
    30/03/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Místo plnění
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45223220 Opláštění budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,775,482.84 EUR
Číslo nabídky
LV 102
Popis

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Poštovní adresa: Köglweg 3
Obec: Taufkirchen
PSČ: 82024
Země: DEU
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/02/2012 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
4,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
4,775,482.84 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Poštovní adresa: Hans-Urmiller-Ring 35
Obec: Wolfratshausen
PSČ: 82515
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.